Diyarbakır Beyza Halı Yıkama

8:30 - 19:00

P.tesi - C.tesi

Halı Yıkama Diyarbakır
Eylül 9, 2021
by

Halı Yıkama Diyarbakır

Diyarbakır halı yıkamada %100 müşteri memnuniyeti ile diyarbakır halkının hizmetindeyiz. 5 yıllık tecrübeli kadromuz ve 2021 model cihazlarımız ile halılarınızı pırıl pırıl yapıyoruz.

Diyarbakır halı yıkama sektörde en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet garantisini müşterilerine sunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz iade garantilidir. Eğer yaptığımız hizmetlerimizden memnun kalmaz iseniz halılarınızı tekrardan yıkayıp ve para iadesini yapmaktayız.

Halı Yıkama işlem adımları

Halı yıkama işlem sıralaması halılarınzın evlerinizde tekslim alınır ardından toz alma, ve yıkama işleminden geçmektedir. Yıkama işleminden sonra halılarınız sıkma işlemine tabi tutulmaktadır. Sıkma işleminden sonra ise halılarınızın askılılıklarda 24-36 saat arasında tam kuruduktan sonra paketlenip evlerinize teslim edilecektir.

Halılarınız ücretsiz servis ağımız ile evlerinizden alınıyor. Halılar fabrikaya geldikten sonra halılarınızda biriken toz, tüy vb cisimlerden temizleniyor.

Toz alma işlemi bittikten sonra halılarınız detarjanlı suda bir süre bekletildikten sonra 2021 model cihazlarda doğal ve bitkisel deterjanlarlar yıkanmaktadır. Yıkama işleminden sonra halılarınız 2. aşamada suyu sıkmak için yine son model cihazlarımız ile halılarınızın suyu %95 oranında sıkılmaktadır.

Sıkma işlemide bittikten sonra halılarını hava durumuna bağlı olarak 24 ile 48 saat arasında tam kurutulmadır. Kurutma işlemide bittikten sonra halılarınız paketlenip yine ücretsiz servis ağımız ile evlerine gönderilmek üzere beklemektedir.

Diyarbakır halı yıkama halılarınızı sizlere ulaştırmadan 1 gün önce tarafınıza bilgi verilmektedir. Müsaitlik durumunuza ve hizmetin tutarını sizlere bildirilmektedir. Onayınız durumunda halılarınız ücretis servis ağımız ile evlerinize ulaştırılmak üzere yola çıkarılmaktadır. Dilerseniz teslimat sırasında halılarınızı kontrol eder memnun kalmazsanız o dakika içerisinde halılarınızı teslim eden personellerimize tekrardan iade edebilirsiniz

Halı yıkamada kendimize güveniyoruz ve çok idaalıyız diyarbakır halkına en uygun ve kaliteli hizmet verme sözümüzü tutacağız.

Firmamız sadece hizmette değil fiyattada idaa ediyoruz diyarbakırın en uygun fiyatını müşterilerine sunmaktadır.

Diyarbakır halı yıkama müşteri memnuniyetini esas alan köklü bir firmadır. Fabrikamızı ziyaret edip çalışmalarımız ile ilgili bilgi alabilrsiniz ayrıca dilerseniz 05323598421 nolu numaradan veya web sitemizi ziyeret edebilrsiniz.

Sizlere bir telefon kadar uzağır.

Share:

Add your Comment

Recent Comments

Görüntülenecek bir yorum yok.

Categories

Categories

Arşivler