Diyarbakır Beyza Halı Yıkama

8:30 - 19:00

P.tesi - C.tesi

Kayapınar Halı Yıkama
Eylül 9, 2021
by

Kayapınar Halı Yıkama

Kayapınar halı yıkama sektöründe en iyi olduğunu kanıtlayan Kayapınar beyza halı yıkamada uzman kadro ve son model cihazları ile halılarınızı pırıl pırıl yapmaya devam ediyor.

Sağlığınız bizim için önemlidir. Piyasada kimyasal madde içeren çok fazla deterjan bulunmaktadır. Bu deterjanlar sağlığınız için ciddi tehtitler oluşturmakta sağlığınıza önem veriyorsanız ise diyarbakır halı yıkamadan şaşmayın.

Ücretsiz servis ağı 100% müşteri memnuniyeti ve anında teslimat ile hizmet vermekteyiz.

Halı Yıkama Aşamaları

Halılarınız evlerinizden teslim alındıktan sonra fabrikamıza özenle getirilmektedir. Yıkama öncesinde halılarınızın tozları alınıp yıkamaya hazır hale getirilmektedir.

Sonraki aşamada ise halılarınız son model cihazlarımızda tamamen doğal kesinlikle kimyasal madde içermeyen deterjanlar yıkanmaktadır. Yıkama sonrası halılarınız leke ihtimaline karşı gözden geçirilmektedir.

Herhangi bir lekeyle karşılaşma durumunda halılarınız tekrardan son model cihazlarımızda yıkamaya tabi tutuluyor.

2 Yıkama aşamasında leke tekrar gözlemlenirse lokal müdahale edilip halılarınız pırıl pırıl olana kadar yıkama işlemi devam edecektir. Yıkama işleminden sonra halılarınız kurutma makinelerinde kurutulduktan sonra halılarınız askıda dinlendirilip nem kalmayana kadar bekletilmektedir.

Tüm bu işlemlerin sonunda halılarınız parfümlenip ücretsiz servis ağımız ile kapınza getilmektedir.

Kayapınar halı yıkamada en iyisi olduğunu kanıtlayan kayapınar beyza halı yıkama sizlere hizmet etmeye devam etmektedir.

  • halı yıkama
  • Kayapınar halı yıkama
  • Kayapınar beyza halı yıkama
  • Kayapınar yorgan yıkama
  • kayapınar stor perde yıkama
  • Kayapınar koltuk yıkama
  • Kayapınar battaniye yıkama

Share:

Add your Comment

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.

Categories

Categories

Arşivler