Diyarbakır Beyza Halı Yıkama

8:30 - 19:00

P.tesi - C.tesi

Bağlar Halı Yıkama
Eylül 8, 2021
by

Bağlar Halı Yıkama

Bağlar halı yıkama halıların profesyonel bir şekilde yıkanması sağlanarak istenilen kaliteye ulaşması sağlanır. Kir ve tozların uygun cihazlarla derinlemesine temizlenmesi ile birlikte kontrolleri yapılmış olur. Halıların uzman personel tarafından yıkanması ve istenilen sonuçların alınması için çeşitli işlem basamakları uygulanmış olur.

Halı yıkama üniteleri için yerleştirilen halıların profesyonel bir destek ile yıkanması gerçekleştirilir. Uygun malzemelerin kullanılarak halı yıkama işlemlerinin yapılması insan sağlığı da düşünülerek yerine getirilmiş olur.

Kullanılacak olan temizlik malzemelerinin etkili bir sonuç vermesi için halıların özünde bulunan dokuma kriterleri de ön planda tutulur. Dokuma nitelikleri ve renklerine göre de sınıflandırması yapılan halılar için kullanılan temizlik malzemeleri alerjiye sebep olacak nitelikte olmamasına özen gösterilir.

Bağlar Halı Yıkama ve Nitelikleri

Bağlar halı yıkama ile birlikte halıların boyutu ve sahip olduğu dokuma özellikleri dikkate alınarak işlemler gerçekleştirilir. Halıların sahip olduğu dokuma nitelikleri ile birlikte yıkanması istenilen sonuçların alınması için önem taşır.

Alerjiye sebep olan tozlar halı içinde biriktiği zaman son derece tehlikeli olacaktır. Özellikle evlerin girişinde bulunan halıların toz ve alerjiye sebep olacak nitelikte tozların hapsolmasına sebep olduğu görülür.

Halıların sayısına göre de belirgin bir temizleme niteliği oluşturulur. Oval ya da düz halılar için ayrı işlem basamakları uygulanmış olur. Halı üzerinde bulunan leke ve tozların çeşitli analizleri yapılarak önceden seçilmiş olan temizlik malzemeleri kullanılmış olacaktır.

Bağlar Halı Yıkama ve Faydaları

Bağlar halı yıkama halıların teslim alınarak rulo haline getirilmesi aşamasından sonra gerekli hazırlık aşamaları yapılmış olur. Hazırlık aşamasından sonra özellikle hangi evrelerden geçileceği belirtilmiştir. Halıların rulo haline getirilirken de herhangi bir zarar görmemesi için çeşitli önlemler alındığı görülmüştür.

Alınan önlemler doğrultusunda tozlarının alınması sağlanan halılar için temizlik hizmetleri başlatılmış olur. Kullanılan temizlik malzemelerinin doğru ve istenilen seviyede her halıya göre farklı biçimlerde kullanılmış olacaktır.

Halılarınızın istediğiniz seviyede ve güvenli bir biçimde yıkanması sağlanarak teslim edilmesi için firmamızdan destek alabilirsiniz. özel cihazların kullanımı ile birlikte halıların temizlik kontrolleri sağlanmış olur.

Share:

Add your Comment

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.

Categories

Categories

Arşivler